Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Zgłoszenie szkody


WARTA  - Centrum Obsługi Klienta
WARTA - Centrum Obsługi Klienta

Zgłoszenie szkody

 

 

 Zgłoszenia szkody można dokonać w Warcie telefonicznie, kontaktując się z Infolinią Warty:

 

                                                  801 308 308     lub      +48 502 308 308   

 

bądź  elektronicznie poprzez serwis www.warta.pl i zakładkę www.warta.pl/formularze-szkody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________

 

 

Ubezpieczenie na miarę Twoich potrzeb
Ubezpieczenie na miarę Twoich potrzeb

 Zwrot składki

 

Aby ubiegać się o zwrot składki za niewykorzystany okres dobrowolnej umowy ubezpieczeniowej należy wypełnić wniosek o zwrot składki oraz dołaczyć do niego kopię dokumentu potwierdzającego przeniesienie własności przedmiotu ubezpieczenia (umowy kupna/sprzedaży lub umowę darowizny w przypadku pojazdów bądź aktu notarialnego w przypadku nieruchomości. Wypełniony wniosek wraz z kopią umowy (skan lub wyraźne zdjęcie) należy przesłać elektronicznie na adres: zwroty.krakow@warta.pl.

 

Dokuemnty do zwrotu składki można także złożyć w naszej Agencji lub wysłać listem poleconym na adres:

 

Wniosek o zwrot składki jest do pobrania tutaj.

 

Inaczej wygląda procedura zwrotu składki z obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadacza pojazdu mechanicznego, bowiem do kupującego - nabywcy - należy decyzja czy będzie korzystał z ochrony do końca okresu obowiązywania umowy, czy też wypowie ją w ciągu 30 dni od nabycia pojazdu. Tylko jeśli wypowie umowę, a pierwotny właściciel polisy nie spowodował szkód w okresie ubezpieczenia, będziesz możliwy zwrot składki. Należy wóczas wypełnić wspomnainy wniosek o zwrot składki oraz dołączyć: umowę kupna/sprzedaży pojazdu, certyfikat Zielonej Karty (jeśli został wydany) oraz wypowiedzenie umowy przez nabywcę (jeśli nabywca przekazał oryginał bezpośrednio zbywcy).

__________________________________________________________________________________________________

 

Witamy!

Jesteśmy firmą świadczącą usługi ubezpieczeniowe i finansowe osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Dzięki nam poczujesz się bezpiecznie i pewnie.

Dzięki elastyczności produktów, wieloletniemu doświadczeniu skomponujemy dla Ciebie ofertę na miarę Twoich potrzeb. Teraz pomożemy Tobie znaleźć to, czego oczekujesz: wygodę, pewność, profesjonalizm, solidność.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.