Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Warta dla małych i średnich


WARTA - przyjazna firma dla małych i średnich przedsiębiorstw
WARTA - przyjazna firma dla małych i średnich przedsiębiorstw

Warta Ekstrabiznes Plus to propozycja ubezpieczenia dla małych i średnich firm. W najnowszej wersji tego produktu oprócz standardowej ochrony mienia firmowego od skutków różnych zdarzeń losowych typu pożar, huragan, uderzenie pioruna, powódź czy zalanie oraz kradzieży z włamaniem i rabunku, można ubezpieczyć siętakże  od odpowiedzialności cywilnej w związklu z prowadzoną działalnością gospodarczą oraz posiadanym mieniem.  Ochrona ubezpieczeniowaq wzbogacona jest o usługi assistancowe - pomoc fachowców w sytuacjach awaryjnych.

 

Ubezpieczenie Warta Ekstrabiznes Plus ma elastyczną formułę. Można wybrać samodzielne grupy mienia do ubezpieczenia lub ubezpieczyć firmowe mienie w pełni kompleksowo. Atutem tego produktu jest także ścisłe powiązanie ceny z warunkami zabezpieczenia mienia oraz przebiegiem ubezpieczeń w minionych latach.

 

Zapraszamy do skorzystania z dostępnego w serwisie internetowym Warty  konfiguratora ubezpieczeń dla małych i średnich firm. Ułatwia on określenie własnych potrzeb w zakresie firmowych ubezpieczeń i pokazuje niezwykle bogaty zestaw  propozycji ochronnych Warty. Po wybraniu własnego zestawu ryzyk można go wydrukować lub pobrać w wersji elektronicznej i przesłać do naszej Agencji.  Prosimy o  załączenie dodatkowej informacji o numerze NIP lub REGON firmy i określeniu opisowym rodzaju prowadzonej działalności.

 

Oprócz propozycji ubezpieczeń majątkowych i odpowiedzialności cywilnej, małym i średnim firmom możemy zaoferować także atrakcyjne ubezpieczenia finansowe.

 

Dla firm posiadających minimum 5 pojazdów  przygotujemy pakiet ofertowy ubezpieczeń komunikacyjnych w formie Małej Floty.

 

Zwieńczeniem propozycji ubezpieczeniowych dla każdej firmy z sektora małych i średnich będzie oferta Grupowego ubezpieczenia na życie Warta Ekstrabiznes Plus, dostępnego dla firm zatrudniających minimu trzy osoby (niezależnie od formy umowy zatrudnieniowej).