Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Warta Auto-Szyby


Ubezpieczenie Warta Auto-Szyby zapenia naprawę lub wymianę szyby bez potrzeby korzystania z autocasco i częściowej straty zniżki za bezszkodowy przebieg
Ubezpieczenie Warta Auto-Szyby zapenia naprawę lub wymianę szyby bez potrzeby korzystania z autocasco i częściowej straty zniżki za bezszkodowy przebieg

 

Warta Auto-Szyby

 

WARTA AUTO-SZYBY to dodatkowe ubezpieczenie szyb samochodowych od uszkodzeń w formie pęknięcia, stłuczenia lub odprysku, powstałych - analogicznie jak w ubezpieczeniu autocasco – na skutek:

  • nagłego działania siły mechanicznej w momencie zetknięcia się pojazdu z osobami, przedmiotami lub zwierzętami,
  • powodzi, zatopienia, huraganu lub działania innych sił przyrody,
  • działania osób trzecich,
  • pożaru lub wybuchu,
  • działania czynnika termicznego lub chemicznego działającego z zewnątrz pojazdu, lub którego działanie wywołane zostało przez impuls zewnętrzny.

WARTA odpowiada za szkody powstałe wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Ochroną objęte są szyby: czołowa, boczne i tylna z wyłączeniem okien dachowych – szyberdachów.

 

Dodatkowe ubezpieczenie szyb oferowane przez Wartę przewidziane jest dla pojazdów:

  • osobowe, ciężarowo-osobowe i ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t,
  • nie starsze niż 20 lat,
  • zaopatrzone w polskie tablice rejestracyjne.

 

WARTA pokrywa koszty naprawy lub wymiany uszkodzonej lub zniszczonej szyby/szyb do wysokości faktycznie poniesionych kosztów.

 

Odpowiedzialność WARTY nie jest ograniczona do jednego zdarzenia skutkującego wymianą zniszczonej lub uszkodzonej szyby/szyb w okresie ubezpieczenia. Suma ubezpieczenia określona kwotą 3.000 PLN i  dotyczy każdego ze zdarzeń w trakcie trwania okresu ubezpieczenia (12 miesięcy).

 

Realizacja świadczeń z ubezpieczenia Warta Auto-Szyby odbywa się w formie bezgotówkowych napraw w krajowej sieci wyspecjalizowanych warsztatów partnerskich.

Skorzystanie z dodatkowego ubezpieczenia szyb nie pomniejsza posiadanych zniżek z autocasco. Aktualny koszt tego ubezpieczenia dla większości marek samochodów  wynosi 69,00 zł.