Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

ubezpieczenia komunikacyjne


Unikalny program lojalnościowy

W Warcie stali klienci otrzymując więcej! Jeśli jeździłeś w ostatnim roku bez szkód, to przy odnowieniu OC w Warcie, zagwarantujemy Ci ochronę zniżek bez limitu. Bez dodatkowych opłat! A to nie jedyne bonusy!

Dla kogo?

Dla każdego, kto ma już wypracowane zniżki za brak szkód i nie chciałby ich stracić po spowodowaniu wypadku.

 

Dlaczego warto?

Dbamy o naszych stałych klientów. Dlatego jeśli w ostatnim roku jeździłeś bez szkód i przedłużasz OC w Warcie, to zostaniesz objęty pakietem OC Premium. Znajdziesz w nim:
gwarancję ochrony zniżek po szkodzie bez limitu. (Nowi klienci bez konsekwencji mogą spowodować szkodę do 5 tys. zł., ochronę zniżek bez limitu dostaną dopiero przy odnowieniu umowy)
podwojenie sumy ubezpieczenia NNW za tą samą składkę. Na przykład jeśli wybrałeś w pierwszym roku NNW na 20 tys. zł, to w kolejnym jako stały klient dostaniesz ochronę na 40 tys. zł.
pakiet Praktyczna Pomoc w promocyjnej cenie 29 zł rocznie. Gwarantuje on pomoc w razie przedziurawienia opony czy wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.
Najszybciej przyznawane zniżki dla ostrożnych kierowców
Holowanie i pomoc informacyjna po wypadku
Wysokie limity odpowiedzialności

Pakie OC Premium
Pakie OC Premium