Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Oferta


Bogata  oferta  Warty jest atrakcyjna nawet dla najbardziej wymagających klientów
Bogata oferta Warty jest atrakcyjna nawet dla najbardziej wymagających klientów

Jako agencja Warty oferujemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń majątkowych i życiowych.  Oprócz standardowych rozwiązań, prostych i tanich, oferujemy także produkty w pełni nowoczesne, komfortowe co do zakresu i obsługi.

 

W bogatej grupie ubezpieczeń majątkowych szczególnie polecamy dwa produkty  WARTY:

- komunikacyjne ubezpieczenie AUTOCASCO KOMFORT  

- ubezpieczenie mieszkaniowe WARTA DOM KOMFORT PLUS

 jako produkty o uniwersalnym i  nieograniczonym zakresie ochrony, opartym o formułę all risks (ochrona od skutków wszelkich możliwych zdarzeń, a nie tylko w odniesieniu do określonej, zamkniętej listy ryzyk).

 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje także nasz nowy produkt Warta Travel Plus - ubezpieczenie dla osób wyjeżdżających w podróż zagraniczną. Zapewnia ono przede wszystkim pokrycie kosztów leczenia szpitalnego, ambulatoryjnego oraz transportu medycznego.

 

Firmom małym i średnim  proponujemy w pełni przyjazne i nowoczesne, wzbogacone o usługi typu assistancowego ubezpieczenie WARTA EKSTRABIZNES PLUS. Firmom z ambicjami dbania o swoich pracowników polecamy jednocześnie Grupowe Ubezpieczenie na życie Warta Ekstrabiznes Plus.

 

W ofercie Warty i naszej Agencji znajdą Państwo także ubezpieczenia specjalistyczne dla określonych branż i indywidualnych  zawodów. Minione dekady pokazały, że Warta jest znakomitym partnerem w obszarze ubezpieczeń transportowych, lotniczych, oświatowych, sportowych  czy finansowych.  Cenią nas od lat klienci korzystający z obowiązkowych oraz dobrowolnych  ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej zawodu.

 

 Charakterystykę poszczególnych  ubezpieczeń Warty znajdą Państwo na podstronach tematycznie poświęconych danym rodzajom ubezpieczeń. Pełny zestaw informacji o produktach Warty znajduje się w serwisie www.warta.pl

 

 

HDI Asekuracja to druga marka Warty i szereg dodatkowych możliwości
HDI Asekuracja to druga marka Warty i szereg dodatkowych możliwości

Od września 2013 roku nasza agencja oferuje także ubezpieczenia komunikacyjne dawnej firmy HDI Asekuracja w wyniku jej połączenia z Wartą.

 

Dziś HDI to druga marka handlowa (brand) Towarzytswa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. Aktualnie ofertowane są u nas produkty komunikacyjne, ubezpieczenia turystyczne oraz dla firm.

 

Seredecznie zapraszamy do kontaktu dotychczasowych klientów posiadających polisy HDI Asekuracja  oraz nowych klientów zainteresowanych tą marką, tym bardziej, że oferta HDI  może stanowić alternatywną co do zakresu i ceny propozycję ubezpieczeniową.

 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą marki HDI , zaprezentowaną na stronie http://www.hdiubezpieczenia.pl/