Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

O sobie słow kilka


Witam, Państwa!

 

Nazywam się Zenon Cieślak. Jestem właścicielem AGENCJI UBEZPIECZENIOWEJ CELESTYNÓW. Serwis  warta.warszawa.pl  jest marką handlową AGENCJI UBEZPIECZENIOWEJ CELESTYNÓW.

 

Moja działalność ubezpieczeniowa zgodnie z wymogami prawa podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego - jako agent ubezpieczeniowy jestem wpisany  do rejestru Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego pod numerem 1116629/A. Ceniąc transparentność swoich działań i szanując Państwa ostrożność jako nowych klientów zachęcam do samodzielnego sprawdzenia legalności mojej działalności agencyjnej poprzez formularz weryfikacyjny UKNF.

 

Moja aktywność na rynku ubezpieczeniowym datuje się od marca 2000 roku i od samego początku ma charakter sprzedaży bezpośredniej. Zaczynałem jako tzw. dealer ubezpieczeniowy, czyli etatowy sprzedawca ubezpieczeń w otwockim Przedstawicielstwie Warty, by po trzech latach intensywnego zbierania doświadczeń, uczestnictwa w ambitnych szkoleniach i ciągłego zdobywania nowych klientów i docierania do nowych rejonów, usamodzielnić się i rozpocząć działalność jako agent ubezpieczeniowy Grupy WARTA.

 

Jako pośrednik ubezpieczeniowy tej Grupy reprezentuję dwie spółki - Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A.

 

Dziś swoim podstawowym zasięgiem Agencja Ubezpieczeniowa Celestynów obejmuje powiaty okołowarszawskie na czele z powiatem otwockim oraz aglomerację stołeczną. Okazjonalnie docieramy także do klientów z innych regionów Polski, a nawet spoza kraju, a liczbę aktywnych klientów można szacować na blisko dwa tysiące osób.

 

Moja Agencja otwarta jest szczególnie na tych, którzy stawiają na jasne reguły funkcjonowania rynku ubezpieczeniowego i transparentną komunikację. Zapraszam szczególnie tych, którzy mają sceptyczny stosunek do rynku ubezpieczeniowego, którzy mają dość zwykłych inkasentów i pseudodoradców ubezpieczeniowych, sprzedawców, dla których interesy klientów to czysta, beznamiętna rutyna, a sprzedaż ubezpieczenia utożsamiają z wystawieniem polisy.

 

Serwis warta.warsszawa.pl ma za cel być sprawną i efektywną płaszczyzną kontaktową i stać się wizytówką najwyższych standardów obsługi klientów, a przy okazji pełnić też rolę edukatora z zakresu podstawowej wiedzy ubezpieczeniowej.

 

 

 

Budynek "Panoramy" przy Al. Witosa 31 jest siedzibą Makroregionu Warszawskiego TUiR WARTA S.A.
Budynek "Panoramy" przy Al. Witosa 31 jest siedzibą Makroregionu Warszawskiego TUiR WARTA S.A.

 

Jako agencja współpracująca z WARTĄ cały  czas na zasadach wyłaczności,  oferujemy w pełni nowoczesne produkty ubezpieczeniowe, wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi laurami i nagrodami, a także sprawnie i skutecznie wspieramy klientów w procesach likwidacyjnych. Zapewniamy szeroką pomoc interpretacyjną dotyczącą zawieranych umów, a także wsparcie merytoryczne w czasie likwidacji szkód.

 

Umowy zawierane są z należytą starannością i monitorowane pod kątem terminów wznowień i płatności ratalnych.

 

Zapewniamy szeroką pomoc interpretacyjną dotyczącą zawieranych umów, a także wsparcie merytoryczne w czasie likwidacji szkód.

 

Jesteśmy partnerem solidnej, dużej - drugiej co wielkości - grupy ubezpieczeniowej w Polsce. Można nam zaufać. Znane od wielu lat hasło "Z Wartą warto!" jest nadal aktualne.


Stabilna pozycja rynkowa, wiarygodność finansowa i utrwalony wizerunek firmy godnej zaufania powoduje, że Klienci wysoko cenią WARTĘ. Dowodem na to są liczne prestiżowe nagrody przyznane Warcie, o których szerzej informujemy w rozdziale poświęconym ofercie. Te walory przekonują nas w pełni do daleszej współpracy na zasadach wyłączności.

 

Miarą sukcesu  naszej Agencji jest przede wszystkim zadowolenie naszych  klientów. W codziennej pracy dokładamy starań, aby  klienci mieli autentyczne poczucie wyboru dobrej oferty, w pełni adekwatnej do ich oczekiwań i możliwości finansowych. Nie ma jednego sposobu na sukces. Ale mamy swoje zasady, przy których trwamy niezłomnie:

 

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne przygotowanie merytoryczne oraz życzliwe otwarcie na każdego klienta pozwalają nam realizować tę misję z powodzeniem już od ponad 13 lat.

 

 

Zaufanie zobowiązuje.

 

Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość i profesjonalizm  naszych usług, pełne zaangażowanie oraz pasja w tym, co robimy, na kanwie  stabilnej pozycji Grupy WARTA na rynku, zapewnią Państwu bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zachęcamy do  kontaktu z nami. Wcześniejszy kontakt  poprzez formularze zapytań ofertowych  daje szansę na dobrze dopracowaną i szybko przedstawioną ofertę.

 

Kod HTML/javascript