Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Moja historia


Biurowiec "KOT CENTER" w Otwocku - siedziba Przedstawicielstwa Warty w Otwocku
Biurowiec "KOT CENTER" w Otwocku - siedziba Przedstawicielstwa Warty w Otwocku

Współpracuję z Wartą już ponad 13 lat.

 

Przez pierwsze trzy i pół roku byłem etatowym pracownikiem TUiR WARTA S.A,  zatrudnionym na stanowisku tzw. dealera ubezpieczeniowego, przypisanym do otwockiego Przedstawicielstwa Warty. Pomijając pierwszy miesiąc intensywnych szkoleń produktowych w okresie tym moja praca polegała głównie  na sprzedaży ubezpieczeń wszelkiego typu oraz tzw. obsłudze posprzedażowej. To były dobre, dynamiczne w sensie rozwojowym  dla Warty lata. ja zaś miałem szczęście zdobywać szlify przyszłego agenta pod okiem kreatywnych, ambitnych menadżerów oraz w pełni profesjonalnych, z wieloletnim doświadczeniem branżowym (nabywanym także u konkurencji)  specjalistów produktowych.

 

Owe trzy i pół roku wystarczyło, aby pozyskać odpowiednią liczbę zaufanych klientów i rozpocząć działalność agencyjną jako partner wyłaczny obu spółek Warty (majątkowej i życiowej),

 

Biuro otwockiego Przedstawicielstwa Warty zlokalizowane na parterze biurowca "KOT CENTER"  (ul. Powstańców Warszawy 3 - obok Poczty) nieprzerwanie od samego początku  służy mi za punkt agencyjny do spotkań z klientami.

 

Jednocześnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem z młodymi adeptami ubezpieczeń, którzy rozpoczynają swoją nową drogę zawodową .

 

Wilanowska 89 - dawny punkt agencyjny
Wilanowska 89 - dawny punkt agencyjny

W latach 2009 - 2012 funkcjonował  w Warszawie Punkt Agencyjny mojej firmy, zlokalizowany w placówce Kredyt Banku S.A. w Al. Wilanowskiej 89 (Park Wialnowski II). Partnerska współpraca Kredyt Banku i Warty wynikała z posiadania przez te spółki wspólnego właściciela - belgijskiej grupy kapitałowej KBC Group.

 

W roku 2012 KBC Group dokonała sprzedaży rozdzielnej  Banku i Towarzystwa odrębnym grupom kapitałowym -  Kredyt Ban zakupiła hiszpańska Grupa Santader, a Wartę  - niemiecka Grupa Talanx przy częściowym współudziale japońskiego partnera Meiji Yasuda.

 

Doprowadziło to do likwidacji punktów agencyjnych Warty w placówkach Kredyt Banku.

 

 

Aktualnie szukamy nowego lokalu biurowego  w Warszawie. ..