Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Domy w trakcie budowy


Warta ubezpiecza także dom i mieszkania  w trakcie inwestycji
Warta ubezpiecza także dom i mieszkania w trakcie inwestycji

 Budowany dom jednorodzinny, letniskowy czy nawet mieszkanie można ubezpieczyć w Warcie także  w czasie budowy.

 

Podstaowy zakres ubezpieczenia daje ochronę przed skutkami tak zwanych zdarzeń losowych, między innymi takich jak pożar, powódź, uderzenie  pioruna, huragan czy zalanie.

 

Polisa obejmuje wszystkie stałe elementy zamontowane czy wykonane już w ubezpieczanej nieruchomości i może być wystawiona już z chwilą rozpoczęcia pierwszych prac budowlanych, co znacząco ułatwia bieg procedur bankowych, gdy korzystamy z kredytu hipotecznego. Ochroną na wypadek zniszczenia są więc objęte wszystkie elementy domu lub mieszkania, które w dniu zdarzenia  (np. pożaru) były już zainstalowane (np. kaloryfery, okna itp.) lub wykończone (np. podłogi, gładzie ścienne itp.).

 

Jeżli są Państwo zainteresowani dodatkowo ochroną od skutków kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji to jest taka możliwość w odniesieniu do tak zwanych  wskazanych elementów (już zamontowanych lub przechowywanych w budynku w stanie surowym zamkniętym). Możliwość taka istnieje w ubezpieczeniu Warta Dom Komfort Plus.

 

Wskazanymi elementami

 

 - drzwi z futrynami i zamkami,

 - okna n wraz ze szkleniem, zamknięciami i ościeżnicami,
 - przyłącza mediów (wszelkiego rodzaju grzejników, zakończenia instalacji),
 - zabezpieczenia przeciwwłamaniowe,
 - czujki, sygnalizatory i inne elementy systemu alarmowego,
-  piece, kominki, klimatyzatory,

 - wyposażenie łazienki i wc: armatura sanitarna, kabina natryskowa, wanna, umywalka, bidet, podgrzewacze wody,

- okładziny ścian, podłóg, schodów i sufitów.
 

 

Ubezpieczenie domu w trakcie budowy może być rozszerzone o ubezpieczenie innego budynku (gospodarczego), garażu czy ogrodzenia w obrębie tej samej posesji.

 

Warto także pomyśleć o ubezpieczeniu odpwoiedzialności cywilnej w życiu prywatnym - uchroni ono nas m. in. przed skutkami finansowymi, gdyby na terenie naszej budowy doszło do wypadku z naszej winy.