Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Aktualności


Bracka 5 - lok. 16
Bracka 5 - lok. 16
23.11.2014

w Śródmieściu Nasze nowe biuro już działa - Bracka 5 lok. 16

Serdecznie zapraszamy do nowego biura naszej Agencji mieszczącego się na ulicy Brackiej 5, lokal 16 (Śródmieście, odcinek Brackiej pomiędzy Placem Trzech Krzyży a Al. Jerozolimskimi).

Zapraszamy od poniedziałku do piątku  w godzinach 08.00 - 20.00, a w soboty od 10.00 do 15.00.

 

Możemy być dostępni także w innych porach pow cześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

 

Ponieważ łączymy intensywną pracę terenową z pracą biurową, zachęcamy do wcześniejszego telefonicznego uzgadniania spotkań, aby miec pewność spotkania i uniknąć oczekiwania w kolejce, a nadto mieć możłiwość wcześniejszego wstępnego zapoznania się z ofertą, przesłaną drogą elektroniczną.

 

11.04.2014

Tytuł AGENT ROKU 2013 dla AGENCJI UBEZPIECZENIOWEJ CELESTYNÓW

11 kwietnia 2014 r. w tętniącej rewiowym klimatem sali TEATRU SABAT Małgorzaty Potockiej na ul. Foksal 16 w Warszawie odbyło sie spotkanie podsumowujące wyniki sprzedażowe  roku  2013  dwóch warcianych Regionalnych Centrów Sprzedaży - Warszawa 2  i Mazowsze 2. Agencja Ubezpieczeniowa Celestynów  przynależy do  warszawskiej "2". Z rąk kierującej tym właśnie RCS-em Dyrektor Marzeny Wierzejskiej  miałem przyjemność odebrać pamiątkowy dyplom "AGENT ROKU 2013przyznany za największą sprzedaż ubezpieczeń indywidualnych na życie Przy tej okazji pragnę serdecznie  podziękować Pani Marzenie Jakubaszek-Bednarczyk, Regionalnemu Koordynatorowi Sprzedaży ubezpieczeń życiowych, za wsparcie i  motywację, bez których sukces ten byłby nie do osiągnięcia.

10.04.2014

Warta najbezpieczniejszą firmą ubezpieczeniową w Polsce!

Miło nam poinformować, że agencja ratingowa Standard & Poor’s (S&P) 9 kwietnia 2014 roku podniosła "Rating siły finansowej ubezpieczyciela" TUiR „WARTA” S.A. z „A” do „A+” ze stabilną perspektywą. Jak podano w uzasadnieniu, podniesienie ratingu potwierdza fakt, że Warta jest spółką o wysokim strategicznym znaczeniu dla Talanx Primary Insurance Group oraz osiąga stabilne i znaczące przychody operacyjne.

Laur dekady dla Warty
Laur dekady dla Warty
03.04.2014

Warta liderem dekady 2004-2014 w plebiscycie LAUR Konssumenta

Warta jako jedyny ubezpieczyciel na rynku zdobyła tytuł Laur Konsumenta – Lider Dekady 2004-2014.

Rodzina jest najważniejsza
Rodzina jest najważniejsza
17.02.2014

WARTA dla Ciebie i rodziny, bo rodzina jest najważniejsza!

Życiowa Warta wprowadziła  do oferty innowacyjny Program Ubezpieczeniowy - Warta dla Ciebie i Rodziny. Zabezpiecza on przed skutkami aż 50 rodzajów zdarzeń i może obejmować całą rodzinę. Assistance medyczny gwarantuje wszystkim domownikom pomoc w razie kłopotów ze zdrowiem.

HDI
HDI
03.09.2013

Ubezpieczenia HDI - teraz także u nas

Z dniem 2 września 2013 roku nasza Agencja uzyskała pełnomocnictwo do sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych oferowanych przez drugą markę Warty - HDI Asekuracja.